Esencja Gabinetu

W życiu bardzo cenię najprostsze rozwiązania, kiedy więc otwierałam własny gabinet kosmetyczny, doszłam do wniosku, że w jego nazwie muszą się znaleźć oba słowa, zarówno „gabinet”, jak i „kosmetyka”. Określenie „profesjonalna” było dla mnie oczywiste od samego początku. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej – poprzeczkę postawiłam wysoko, ale każdego dnia staram się temu sprostać. Więcej, z mojego szyldu chcę być rozliczana.

Uważam, że profesjonalizm jest nierozerwalnie związany z pasją, a w Gabinecie nasz zawód traktujemy właśnie w ten sposób. Wykonujemy go profesjonalnie, to znaczy najlepiej jak tylko można i z wielką miłością.

Każde moje działanie musi w konsekwencji przynieść oczekiwany efekt. Dlatego tak starannie dobieram firmy, z których oferty kosmetycznej korzystam, a ewentualne nowe marki przymierzam do tych, które już sprawdziłam.

Gabinet jest dla mnie dużą konkurencją dla życia prywatnego, dzięki niemu moje życie nabiera głębszego smaku. Zwykłam mówić, że mam dwa domy, przy czym w tym „gabinetowym” liczba domowników wciąż rośnie. O jego charakterze decydują też moje współpracowniczki, ale przede wszystkim Goście, którzy są dla nas najważniejsi. Oni nadają temu miejscu charakter i sens, tworzą jego niepowtarzalną atmosferę i sprawiają, że zawodowa codzienność jest dla mnie niekończącym się świętem.

 

Dziękuję i zapraszam z całego serca


Profil Usług

W Gabinecie nie boimy się wyzwań, jakie przed współczesną nauką stawiają skóry dojrzałe i z problemami. Wykwalifikowany zespół kosmetyczek podejmuje się pielęgnacji skóry wiotczejącej, tracącej na jędrności, z wszelkiego typu przebarwieniami, a także trądzikowej czy tak zwanej skóry wrażliwej lub z rozszerzonymi naczynkami.
Za każdym razem dokonujemy wnikliwej, indywidualnej oceny stanu skóry, by możliwie najlepiej dobrać sposób jej pielęgnacji. I wreszcie, co chyba najważniejsze, opracowujemy szczegółowy plan pomocy skórze już poza Gabinetem, bo przecież długotrwałe efekty możliwe są jedynie dzięki codziennej trosce.

W naszej pracy wspomagają nas najlepsi.

Mary Cohr Paris

Filarem kosmetyki pielęgnacyjnej w Gabinecie jest francuska firma Mary Cohr Paris, której kosmetyki stworzono z myślą o możliwie największej symbiozie człowieka z naturą. Pozwalają one czerpać naszej skórze składniki odżywcze z najbezpieczniejszych źródeł, jakimi są pieczołowicie wyselekcjonowane rośliny. Szczególne miejsce w Gabinecie zajmuje Catio Vital Lift II, wyjątkowe urządzenie do pielęgnacji twarzy, które łączy w sobie trzy funkcje – termiczną, jonizacyjną i elektrostymulującą.

Mediderma

MediDerma jest hiszpańską firmą dermatologiczną stworzoną przez praktykującego lekarza dermatologa Gabriela Serrano Sanmiguela, który specjalizuje się w produktach do Użytku Profesjonalnego. Swoją drogę rozpoczął od peelingów chemicznych z czasem włączając najnowsze osiągnięcia – peelingi z dodatkiem odpowiednich związków chemicznych w zależności od potrzeb, typu skóry i problemu oraz uzupełniające produkty liposomowe.
Pilingi firmy MediDerma pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb każdego Gościa Gabinetu.

Selvert Thermal

Produkty szwajcarskiej firmy Selvert Thermal są odpowiedzialne w Gabinecie za kosmetykę leczniczą. Przeznaczone dla skór alergicznych, nadwrażliwych, problemowych, niezwykle wymagających, w rewelacyjny sposób wpływają na zakłóconą gospodarkę wodną naszej epidermy, skutecznie walczą z trądzikiem różowatym, świetnie sprawdzają się po chemioterapii, po silnych kuracjach antybiotykowych i ingerencjach chirurgicznych, w tym zabiegach z zakresu medycyny estetycznej (operacje plastyczne, ostrzykiwania, dermabrazje). Kosmetyki tej firmy powstały na bazie nowej koncepcji pielęgnacji skóry, polegającej na stymulowaniu układu odpornościowego, tak by zapewnić naturalny cykl odbudowy tkanek. Procesowi „samoleczenia” organizmu towarzyszą borowiny, minerały i wody termalne. Na szczególną uwagę zasługuje ekstrakt z białka ślimaka. Ślimak Helix Aspersa produkuje wydzielinę, dzięki której potrafi zregenerować uszkodzenia skóry i skorupki spowodowane przez środowisko. Ów specyficzny ekstrakt zawiera: naturalne antybiotyki, kolagen, elastynę, alantoinę, witaminy, kwas glikolowy, proteazę oraz enzymy. Szwajcarscy uczeni z firmy Selvert Thermal wyekstrahowali z niego substancję o nadzwyczajnych właściwościach, rewelacyjnie wpływającą na naprawę mechanizmów naturalnej regeneracji skóry. Wzmacnia on działanie struktur komórkowych w procesach odnowy, dzięki czemu jest ona o wiele skuteczniejsza.

Kosmetyki linii Selvart Thermal zabezpieczają specjalne opakowania oraz dokładnie określony czas zużycia od momentu ich otwarcia. Selvert Thermal Dermatologique podaje gotowe schematy zabiegów, ale dzięki oddzielnym preparatom do stosowania w domu można stworzyć pełny, zindywidualizowany program pielęgnacji każdej, nawet najbardziej trudnej skóry.

Zastosowanie: Zabiegi odnawiające Selvert Thermal

Foot Complex

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, dla których ważne jest zdrowie i pełna sprawność stóp zaprosiliśmy do współpracy specjalistę podologa. Podologia wprowadza nowe spojrzenie na problemy, które dotąd były nierozwiązywalne, bądź metody leczenia, które były nieskuteczne. Podolog to specjalista zajmujący się tematyką dotyczącą stóp, leczeniem schorzeń na nich powstałych oraz dbaniem o ich estetyczny wygląd.
Foot Complex zajmuje się wrastającymi i wkręcającymi się paznokciami, odciskami, modzelami, brodawkami wirusowymi oraz paznokciami zmienionymi grzybiczo i mechanicznie zdeformowanymi. Tego typu zabiegi dedykowane są osobom w każdym wieku, płeć nie ma znaczenia. Stopy są naszym podstawowym środkiem lokomocji, dlatego każdy z nas powinien o nie rzetelnie zadbać.
Profesjonalny leczniczy pedicure, to nasza specjalność.

Mezoterapia z Użyciem Osocza Bogatopłytkowego

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi ma na celu biostymulację komórek skóry. Osocze zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Osocze jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration). ACR to regeneracja komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Zabieg działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Podawanie osocza w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

EFEKTY, KTÓRE MOŻEMY UZYSKAĆ DZIĘKI ZABIEGOWI TO

 • rewitalizacja skóry
 • wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry
 • poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • remodeling włókien kolagenowych
 • poprawa ukrwienia skóry
 • wygładzenie zmarszczek i fałd
 • wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry
 • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
 • leczenie łysienia skóry głowy

W zabiegu pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji.

Zabieg z użyciem osocza przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty. W pierwszej fazie lekarz pobierze 10 ml Twojej krwi do specjalnej probówki, którą następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 10 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Następnie za pomocą specjalnego filtru lekarz oddzieli PRP od frakcji niepotrzebnej. Tak przygotowane PRP zostaje podane podczas zabiegu.

Zabieg z użyciem osocza można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Malu Wilz

Kosmetyki kolorowe MALU WILZ Beauté Gmbh są idealnym uzupełnieniem kosmetyków w Gabinecie. Marka założona została 1985 roku. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska niemieckiej wizażystki Malu Wilz, która należy do najbardziej rozpoznawalnych wizażystek na świecie. Malu Wilz jest ekskluzywną niemiecką marką specjalizującą się w produktach do pielęgnacji twarzy oraz profesjonalnych kosmetykach do makijażu. Malu Wilz łączy w swoich produktach doskonałą jakość, nowoczesną technologię oraz naukę. Bogactwo składników naturalnych zawartych w kosmetykach Malu Wilz zapewnia najwyższa skuteczność ich działania. Gabinet Małgorzaty Tusk oferuje szeroki wybór kosmetyków do makijażu, w tym także produktów mineralnych, kamuflaży, innowacyjnych cieni do powiek w aplikatorach. Ponadto na rynku firma Malu Wilz posiada ponad 20 linii pielęgnacyjnych, w tym także dla cery bardzo wrażliwej oraz problematycznej.

Dermia Solution

Dermia Solution to kompleksowy system opieki nad problematyczną skórą składający się z zabiegów przeprowadzanych na aparatach przez profesjonalistów oraz z odpowiednio skonfigurowanej pielęgnacji domowej. Główne problemy z jakimi dermokosmetyki radzą sobie doskonale to skóra tłusta, naczyniowa, delikatna, trądzikowa, starzejąca się lub z przebarwieniami. Metoda Dermia Solution polega na pracy trzema sterylnymi głowicami, które są konfigurowane w zależności od występującego problemu oraz suplementacji substancji aktywnych aż do skóry właściwej.

Marka Dermia Solution istnieje na rynku polskim od 5 lat i zajmuje się kreowaniem i rozpowszechnianiem selektywnej marki biotechnologicznej Dermia Solution w Polsce.

Biotec

BIOTEC Italia to renomowany włoski producent urządzeń służących lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom do zabiegów terapeutyczno-pielęgnacyjnych o zaawansowanej technologii i wysokiej skuteczności. Wszystkie urządzenia firmy Biotec przeszły odpowiednie badania kliniczne i posiadają certyfikaty CE, co gwarantuje najwyższą jakość i sprawdzoną skuteczność. To efekt pracy włoskich naukowców i inżynierów. Biotec Italia dąży do osiągnięcia niezrównanej doskonałości i niezawodności w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości produktów przemysłowych zgodnych z medycznymi normami ISO 9001: 2008 i ISO 13485: 2012.

Laser XLase Plus z głowicą lasera diodowego z alexandrytem (dioda 810nm, alexdual 760 nm), z głowicą CPL, z głowicą ND:YAG oferuje najbardziej zaawansowane technologicznie zabiegi trwałego usuwania owłosienia, zamykania naczyń, leczenia przebarwień, termoliftingu, leczenia grzybicy paznokci, leczenia trądzików, usuwania niechcianych tatuaży, usuwania rozstępów, oraz peelingu laserowego.
Firma Biotec koncentruje się przede wszystkim na potrzebach Klientów – reaguje elastycznie i szybko.

 

XLASE PLUS TO TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

 

Zalety zabiegów z użyciem lasera Xlase Plus:

 • szybko, łatwo, delikatnie,
 • najwyższy komfort dla pacjenta,
 • praktycznie bezbolesne,
 • krótki okres regeneracji skóry,
 • trwałe rezultaty.

 

Z naszej strony pragniemy zapewnić:

 • zabiegi przy użyciu najwyższej jakości urządzenia,
 • innowacyjność,
 • profesjonalne doradztwo,
 • widoczne efekty już po pierwszej wizycie.

 

 

 

.

XLASE PLUS TO MEDYCZNA LASEROTERAPIA I INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W ZASIEGU TWOICH MOŻLIWOŚCI

Platforma Xlase Plus to najbardziej zaawansowana i wyspecjalizowana technologia laserowa w branży kosmetycznej. Modułowy system wymiennych głowic daje możliwość przeprowadzenia skutecznych zabiegów epilacji, fotoodmładzania i usuwania rozszerzonych oraz pękniętych naczyń krwionośnych .Działanie lasera opiera się na zasadzie zjawiska selektywnej fototermolizy. Powoduje ona pochłanianie wiązki lasera o określonej długości fali przez określone chromofory (fotoakceptory) znajdujące się w organizmie człowieka. W przypadku epilacji fotoakceptorem, który absorbuje promieniowanie lasera jest melanina, czyli barwnik znajdujący się w mieszku włosowym oraz melanocytach naskórka. Melanina pochłania selektywnie energię, co prowadzi do termicznego uszkodzenia struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Skuteczna epilacja owłosienia uwarunkowana jest trwałym zniszczeniem mieszka włosowego oraz znajdującej się w nim cebulki, która odpowiedzialna jest za wzrost włosa. Zjawisko to ma miejsce wyłącznie w fazie anagenu czyli okresie intensywnego wzrostu włosa. Zabiegi z użyciem głowic lasera są w pełni bezpieczne dla skóry ponieważ nie naruszają tkanek oraz nie wpływają na ogólne funkcje organizmu. System chłodzenia eliminuje odczuwanie bólu zapewniając komfort podczas zabiegów.

GŁOWICA LASERA DIODOWEGO 810 NM Z ALEXANDRYTEM 760 NM

GŁOWICA ND:YAG 1064 NM

GŁOWICA CPL- KALIBROWANE ŚWIATŁO PULSACYJNE

– usuwanie owłosienia, epilacja,

– poprawa jędrności skóry,

– likwidacja drobnych zmian naczyniowych.

– zamykanie naczynek,

– epilacja punktowa,

–  grzybica paznokci,

– zabiegi odmładzające,

– usuwanie włókniaków i rubinków,

– peeling laserowy.

– termolifting,

-rumień,

– obkurczanie rozszerzonych porów,

-usuwanie trądziku.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

Ciąża, karmienie piersią, infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze), świeża opalenizna, podrażnienie skóry, doustna terapia retinoidami (odczekać 6 miesięcy od zakończenia terapii), skłonność do przebarwień i bliznowców, bielactwo, łuszczyca, choroba nowotworowa, antybiotykoterapia (odczekać 4 tygodnie od zakończenia leczenia), rozrusznik serca, epilepsja.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

TRZY TYGODNIE PRZED ZABIEGIEM NALEŻY ZAPRZESTAĆ STOSOWANIA:
– zioła detoksykujące, odchudzające, oczyszczające (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, pokrzywa, rumianek, melisa, mięta, kozłek lekarski (valeriana), bergamotka, arcydzięgiel, lubczyk, kminek, biedżeniec,
– doustne suplementy na skórę, włosy i paznokcie, antybiotyki,
– leki homeopatyczne, steroidowe, niektóre leki przeciwnadciśnieniowe, nasercowe, przeciwcukrzycowe, tiazydowe środki moczopędne, niesteroidowe środki przeciwreumatyczne,
– niektóre środki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne,
– niektóre środki uspokajające i przeciwdepresyjne, a także przeciwwymiotne,
– leki przeciwpasożytnicze (chinina, chinidyna, chlorochina),
– szczepionki np. przeciwgrypowe,
– kremy z kwasami i substancjami ziołowymi np. krem z nagietkiem, maści sterydowe, maści antybiotykowe.

24 GODZINY PRZED ZABIEGIEM
zabronione jest spożywanie alkoholu oraz używanie kosmetyków, toników na bazie alkoholu. Należy bezwzględnie poinformować laseroterapeutę o wszystkich przyjmowanych lekach, ziołach i innych suplementach diety.

EPILACJA

– cztery tygodnie przed zabiegiem nie należy usuwać lub wyrywać włosów depilatorem, woskiem oraz pęsetą.
– dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu należy zgolić włoski w wybranej okolicy.
– obszar skóry, który ma być poddany zbiegowi nie może być podrażniony ani przesuszony

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Dobę po zabiegu należy unikać korzystania z basenu i sauny. Przy wystąpieniu podrażnienia skóry, należy myć się delikatnymi produktami, można stosować łagodzące kremy.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Zabiegi wykonujemy w odstępach co 4 – 6 tygodni w przypadku twarzy co 2 – 4 tygodnie. Ilość zabiegów zależna jest od czynników takich jak: płeć, wiek, gospodarka hormonalna, gęstość mieszków włosowych, faza rozwoju włosa, fototyp skóry oraz ilość melaniny w mieszku włosowym.
Przeciętnie, seria zabiegów laserowego usuwania owłosienia, potrzebna do uzyskania pożądanego efektu, powinna składać się z 4 – 6 do 8 wizyt.

Z Czułości Do Skóry

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych kosmetyczek z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Naszym Gościom zapewniamy nie tylko prawdziwie profesjonalną pielęgnację ich skóry, ale także dwu-, trzy-, czterogodzinny pełen relaks dzięki starannie opracowanej formule, w której niezwykle istotną rolę odgrywają detale wystroju Gabinetu, starannie dobrana muzyka oraz aromatoterapia.

Cennik Usług

Małgorzata Tusk

niezwykle życzliwa, umiejąca słuchać, ciekawa ludzi i świata, kobieta spełniona w każdym calu. Pasjonatka swojej pracy. Założycielka  Gabinetu i autorka jego nazwy, której słuszny wybór udowadnia każdego dnia od ponad 10 lat. Niepowtarzalny klimat miejsca, bardzo przemyślana oferta usług i zabiegi dobierane wnikliwie do indywidualnych potrzeb to standardy, które wprowadziła natychmiast i wraz z zespołem utrzymuje na nieprzerwanie wysokim poziomie.

Jest po prostu niezawodna” – mówi o Małgosi Natalia.

Anna Pachnik

zawsze uśmiechnięta i serdeczna, ciepła jak piecyk zimą, pełna wewnętrznej radości, którą szczodrze  rozdaje innym. W pracy niezwykle skrupulatna, skupiona na zadaniach do wykonania i celach do osiągnięcia. I cóż, że nie chciała zostać kosmetyczką, tylko marzyła o pracy w aptece?  Gabinet traktuje jako swoją przystań, w której odnalazła pełnię zawodowej satysfakcji.

„Zwyczajnie chce się z nią być” – mówi o Ani Małgosia.


 • Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm, super atmosfera i bardzo sympatyczne Panie.

  Joanna Lamparska Klientka
 • Serdecznie polecam ten gabinet, profesjonalne podejście i miła atmosfera 🙂

  Sylwia Rytlewska Klientka
 • Fantastyczne miejsce odnowy ciała i "ducha", profesjonalne podejście do każdego problemu, wnikliwa i trafna diagnoza... Rewelacyjna atmosfera, uśmiech, cierpliwość i konsekwencja. Absolutnie polecam!!!

  Agnieszka Drosakis Klientka

Umów Się Na Wizytę

+48 609 622 851

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 10:00 – 20:00,  Sobota 09:00 – 15:00

Pokochaj Siebie

Masaż Kobido- Tradycyjna Technika Zdrowotna z Japonii

Kobido, znane również jako japoński lifting, to starożytna technika masażu twarzy, która od wieków stosowana jest w Japonii. To połączenie kultury, tradycji i nauki, które ma na celu nie tylko poprawę wyglądu skóry, ale również zwiększenie ogólnego zdrowia i dobrobytu. Technika ta przynosi ogrom korzyści zdrowotnych, które w krótkiej przyszłości staną się trendem codzienności w

Mindfull Skincare

Mindfull Skincare zaczyna się wtedy kiedy pielęgnacja staje się Twoim rytuałem. Zaczynasz zwracać większą uwagę na zapachy i konsystencję produktów, które używasz, a także na emocje, które towarzyszą ich aplikacji. Zaczynasz wymagać, by składniki dodawane do produktów działały nie tylko na skórę, ale także na Twoje samopoczucie. W efekcie odrzucasz produkty bezzapachowe na rzecz tych

EssentialCare Selvert Thermal- połączenie Nauki i Natury

Kosmetyki to świat, który nieustannie się rozwija. Niedawno powstała nowa linia produktów do codziennej pielęgnacji skóry – EssentialCare firmy Selvert Thermal, która łączy najnowsze osiągnięcia laboratoryjne z mocą natury. Kosmetyki te są dedykowane dla wszystkich rodzajów skóry, a przede wszystkim dla tych, którzy szukają produktów zarówno skutecznych, jak i naturalnych. Każdy produkt w tej linii

Kremy z filtrem nie blokują syntezy witaminy D

Zapamiętaj- Stosowanie kremów z filtrem NIE BLOKUJE syntezy witaminy D3! Wiemy już, że witamina D jest niezbędna dla normalnego rozwoju kości i odgrywa ważną rolę w układzie nerwowym, mięśniowo-szkieletowym i odpornościowym każdego człowieka. Niedobory tej witaminy są powszechne na całym świecie i dotykają zarówno niemowlęta, dzieci, jak i dorosłych, zwłaszcza tych o ciemnej skórze lub

Natura jest cudem

W pełnym rozkwicie wiosny, warto zwrócić uwagę na ogrom możliwości, które daje nam natura, by w sposób zrównoważony móc najlepiej zadbać o zdrowie, a tym samym o kondycję skóry i całego organizmu. Maj zawsze kojarzy się z kolorem zielonym na stołach, ciepłem i rodzącą się naturą do życia. Dla przypomnienia chciałabym zaznaczyć, że zielone warzywa

Kwas Ferulowy z witaminą C

Potrzebujesz natychmiastowego rozjaśnienia i ujędrnienia skóry? Świetnym rozwiązaniem będzie  zabieg z użyciem kwasu ferulowego i wysokim stężeniem witaminy C. Kwas Ferulowy jest naturalnym przeciwutleniaczem, który neutralizuje wolne rodniki i chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a poza tym wzmacnia działanie witaminy C i E w skórze. Zabiegi kosmetyczne z użyciem kwasu ferulowego najczęściej stosowane są

Jesteś tym, co jesz

Teoria, że ​​stajesz się tym, co jesz jest niczym innym jak, koniecznością zdrowego i rozsądnego odżywiania się dla komfortu psychicznego i szczęścia. Jest to bardzo stara koncepcja, ale jakże prawdziwa. Istnieje od czasów starożytnych, ale niedawno pojawiła się ponownie w popkulturze dzięki powrotowi do natury i idea dobrego życia. Teoria ta głosi, że jeśli jesz

Gabinetowe relacje

Z doświadczenia tych kilkunastu lat razem i corocznych, co miesięcznych, wspólnych gabinetowych spotkań z Wami- Klientami, widzę, że nasza relacja jest niezmiernie dla mnie ważna i szalenie mi potrzebna. Za każdym razem kiedy czekam na kolejną z Was, emocjonuję się tym spotkaniem, podczas którego nie tylko wykonuję zabieg, ale przede wszystkim rozmawiam z Wami, poznaję

Świąteczne „nicnierobienie”

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a tu naokoło trochę nerwowej atmosfery zamiast przedświątecznego klimatu, którym każdy z nas powinien się cieszyć. Jeżeli tak jest, to znaczy, że brakuje Ci najważniejszego- zwolnienia i dobrego odpoczynku!!! Odpoczywać można na różne sposoby i dla każdego z nas słowo to oznacza coś zupełnie innego. Jest jednak kilka sprawdzonych i

Typ urody, a własne samopoczucie

Najpopularniejszym typem urody w Polsce jest typ słowiański — blond włosy i piwne lub niebieskie oczy. Każda z nas jednak dąży do określenia swojego typu bardziej szczegółowo, by jak najlepiej podkreślić swoje naturalne atuty. Moda i makijaż pomagają nam w osiągnięciu zadowolenia z własnego wyglądu, a co za tym idzie również podniesienia własnej wartości i

Kontakt

Staramy się, byś w naszym gabinecie znalazła to czego szukasz – profesjonalizmu, pozytywnych efektów pozabiegowych, wyciszenia i relaksu

Napisz do nas:

  Wyślij kopie do mnie

  Numer Telefonu:

  +48 609 622 851

  Mail:

  mt@gabinetmtusk.pl

  Adres:

  ul. W. Kętrzyńskiego 24/4A, 80–376 Gdańsk Przymorze

  Godziny Otwarcia:

  Poniedziałek- Piątek 10:00 – 20:00,  Sobota 09:00 – 15:00

  nikos_drosakisHome Page