Esencja Gabinetu

W życiu bardzo cenię najprostsze rozwiązania, kiedy więc otwierałam własny gabinet kosmetyczny, doszłam do wniosku, że w jego nazwie muszą się znaleźć oba słowa, zarówno „gabinet”, jak i „kosmetyka”. Określenie „profesjonalna” było dla mnie oczywiste od samego początku. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej – poprzeczkę postawiłam wysoko, ale każdego dnia staram się temu sprostać. Więcej, z mojego szyldu chcę być rozliczana.

Uważam, że profesjonalizm jest nierozerwalnie związany z pasją, a w Gabinecie nasz zawód traktujemy właśnie w ten sposób. Wykonujemy go profesjonalnie, to znaczy najlepiej jak tylko można i z wielką miłością.

Każde moje działanie musi w konsekwencji przynieść oczekiwany efekt. Dlatego tak starannie dobieram firmy, z których oferty kosmetycznej korzystam, a ewentualne nowe marki przymierzam do tych, które już sprawdziłam.

Gabinet jest dla mnie dużą konkurencją dla życia prywatnego, dzięki niemu moje życie nabiera głębszego smaku. Zwykłam mówić, że mam dwa domy, przy czym w tym „gabinetowym” liczba domowników wciąż rośnie. O jego charakterze decydują też moje współpracowniczki, ale przede wszystkim Goście, którzy są dla nas najważniejsi. Oni nadają temu miejscu charakter i sens, tworzą jego niepowtarzalną atmosferę i sprawiają, że zawodowa codzienność jest dla mnie niekończącym się świętem.

 

Dziękuję i zapraszam z całego serca


Profil Usług

W Gabinecie nie boimy się wyzwań, jakie przed współczesną nauką stawiają skóry dojrzałe i z problemami. Wykwalifikowany zespół kosmetyczek podejmuje się pielęgnacji skóry wiotczejącej, tracącej na jędrności, z wszelkiego typu przebarwieniami, a także trądzikowej czy tak zwanej skóry wrażliwej lub z rozszerzonymi naczynkami.
Za każdym razem dokonujemy wnikliwej, indywidualnej oceny stanu skóry, by możliwie najlepiej dobrać sposób jej pielęgnacji. I wreszcie, co chyba najważniejsze, opracowujemy szczegółowy plan pomocy skórze już poza Gabinetem, bo przecież długotrwałe efekty możliwe są jedynie dzięki codziennej trosce.

W naszej pracy wspomagają nas najlepsi.

Mary Cohr Paris

Filarem kosmetyki pielęgnacyjnej w Gabinecie jest francuska firma Mary Cohr Paris, której kosmetyki stworzono z myślą o możliwie największej symbiozie człowieka z naturą. Pozwalają one czerpać naszej skórze składniki odżywcze z najbezpieczniejszych źródeł, jakimi są pieczołowicie wyselekcjonowane rośliny. Szczególne miejsce w Gabinecie zajmuje Catio Vital Lift II, wyjątkowe urządzenie do pielęgnacji twarzy, które łączy w sobie trzy funkcje – termiczną, jonizacyjną i elektrostymulującą.

Mediderma

MediDerma jest hiszpańską firmą dermatologiczną stworzoną przez praktykującego lekarza dermatologa Gabriela Serrano Sanmiguela, który specjalizuje się w produktach do Użytku Profesjonalnego. Swoją drogę rozpoczął od peelingów chemicznych z czasem włączając najnowsze osiągnięcia – peelingi z dodatkiem odpowiednich związków chemicznych w zależności od potrzeb, typu skóry i problemu oraz uzupełniające produkty liposomowe.
Pilingi firmy MediDerma pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb każdego Gościa Gabinetu.

Selvert Thermal

Produkty szwajcarskiej firmy Selvert Thermal są odpowiedzialne w Gabinecie za kosmetykę leczniczą. Przeznaczone dla skór alergicznych, nadwrażliwych, problemowych, niezwykle wymagających, w rewelacyjny sposób wpływają na zakłóconą gospodarkę wodną naszej epidermy, skutecznie walczą z trądzikiem różowatym, świetnie sprawdzają się po chemioterapii, po silnych kuracjach antybiotykowych i ingerencjach chirurgicznych, w tym zabiegach z zakresu medycyny estetycznej (operacje plastyczne, ostrzykiwania, dermabrazje). Kosmetyki tej firmy powstały na bazie nowej koncepcji pielęgnacji skóry, polegającej na stymulowaniu układu odpornościowego, tak by zapewnić naturalny cykl odbudowy tkanek. Procesowi „samoleczenia” organizmu towarzyszą borowiny, minerały i wody termalne. Na szczególną uwagę zasługuje ekstrakt z białka ślimaka. Ślimak Helix Aspersa produkuje wydzielinę, dzięki której potrafi zregenerować uszkodzenia skóry i skorupki spowodowane przez środowisko. Ów specyficzny ekstrakt zawiera: naturalne antybiotyki, kolagen, elastynę, alantoinę, witaminy, kwas glikolowy, proteazę oraz enzymy. Szwajcarscy uczeni z firmy Selvert Thermal wyekstrahowali z niego substancję o nadzwyczajnych właściwościach, rewelacyjnie wpływającą na naprawę mechanizmów naturalnej regeneracji skóry. Wzmacnia on działanie struktur komórkowych w procesach odnowy, dzięki czemu jest ona o wiele skuteczniejsza.

Kosmetyki linii Selvart Thermal zabezpieczają specjalne opakowania oraz dokładnie określony czas zużycia od momentu ich otwarcia. Selvert Thermal Dermatologique podaje gotowe schematy zabiegów, ale dzięki oddzielnym preparatom do stosowania w domu można stworzyć pełny, zindywidualizowany program pielęgnacji każdej, nawet najbardziej trudnej skóry.

Zastosowanie: Zabiegi odnawiające Selvert Thermal

Kobido

Masaż Kobido to cenny japoński masaż twarzy, który poprawia komfort i zdrowie skóry. Jest znany ze swojej zdolności do odmładzania matowej, zmęczonej i postarzałej cery. Masaż ten wywodzi się od masażu Amma i łączy delikatne i tonizujące ruchy, aby pobudzić krążenie energii i krwi w skórze. Jego celem jest poprawa ogólnego zdrowia i jest głęboko zakorzeniony w japońskim pojęciu piękna i dobrego samopoczucia. Masaż ma korzyści fizjologiczne, takie jak wzmocnienie witalności skóry, równoważenie energii życiowej i redukcję konturu twarzy. Kobido nie jest masażem meridianowym, ale obejmuje masowanie kanałów energetycznych. Autentyczne gesty Kobido wykonuje się delikatnie i rytmicznie, używając perkusji i wibracji. Masaż praktykuje się na twarzy, głowie, szyi, ramionach, rękach i przedramionach, używając oleju lub kremu.

Mezoterapia z Użyciem Osocza Bogatopłytkowego

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi ma na celu biostymulację komórek skóry. Osocze zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Osocze jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration). ACR to regeneracja komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Zabieg działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Podawanie osocza w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

EFEKTY, KTÓRE MOŻEMY UZYSKAĆ DZIĘKI ZABIEGOWI TO

 • rewitalizacja skóry
 • wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry
 • poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • remodeling włókien kolagenowych
 • poprawa ukrwienia skóry
 • wygładzenie zmarszczek i fałd
 • wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry
 • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
 • leczenie łysienia skóry głowy

W zabiegu pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji.

Zabieg z użyciem osocza przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty. W pierwszej fazie lekarz pobierze 10 ml Twojej krwi do specjalnej probówki, którą następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 10 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Następnie za pomocą specjalnego filtru lekarz oddzieli PRP od frakcji niepotrzebnej. Tak przygotowane PRP zostaje podane podczas zabiegu.

Zabieg z użyciem osocza można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Malu Wilz

Kosmetyki kolorowe MALU WILZ Beauté Gmbh są idealnym uzupełnieniem kosmetyków w Gabinecie. Marka założona została 1985 roku. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska niemieckiej wizażystki Malu Wilz, która należy do najbardziej rozpoznawalnych wizażystek na świecie. Malu Wilz jest ekskluzywną niemiecką marką specjalizującą się w produktach do pielęgnacji twarzy oraz profesjonalnych kosmetykach do makijażu. Malu Wilz łączy w swoich produktach doskonałą jakość, nowoczesną technologię oraz naukę. Bogactwo składników naturalnych zawartych w kosmetykach Malu Wilz zapewnia najwyższa skuteczność ich działania. Gabinet Małgorzaty Tusk oferuje szeroki wybór kosmetyków do makijażu, w tym także produktów mineralnych, kamuflaży, innowacyjnych cieni do powiek w aplikatorach. Ponadto na rynku firma Malu Wilz posiada ponad 20 linii pielęgnacyjnych, w tym także dla cery bardzo wrażliwej oraz problematycznej.

Dermia Solution

Dermia Solution to kompleksowy system opieki nad problematyczną skórą składający się z zabiegów przeprowadzanych na aparatach przez profesjonalistów oraz z odpowiednio skonfigurowanej pielęgnacji domowej. Główne problemy z jakimi dermokosmetyki radzą sobie doskonale to skóra tłusta, naczyniowa, delikatna, trądzikowa, starzejąca się lub z przebarwieniami. Metoda Dermia Solution polega na pracy trzema sterylnymi głowicami, które są konfigurowane w zależności od występującego problemu oraz suplementacji substancji aktywnych aż do skóry właściwej.

Marka Dermia Solution istnieje na rynku polskim od 5 lat i zajmuje się kreowaniem i rozpowszechnianiem selektywnej marki biotechnologicznej Dermia Solution w Polsce.

Biotec

BIOTEC Italia to renomowany włoski producent urządzeń służących lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom do zabiegów terapeutyczno-pielęgnacyjnych o zaawansowanej technologii i wysokiej skuteczności. Wszystkie urządzenia firmy Biotec przeszły odpowiednie badania kliniczne i posiadają certyfikaty CE, co gwarantuje najwyższą jakość i sprawdzoną skuteczność. To efekt pracy włoskich naukowców i inżynierów. Biotec Italia dąży do osiągnięcia niezrównanej doskonałości i niezawodności w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości produktów przemysłowych zgodnych z medycznymi normami ISO 9001: 2008 i ISO 13485: 2012.

Laser XLase Plus z głowicą lasera diodowego z alexandrytem (dioda 810nm, alexdual 760 nm), z głowicą CPL, z głowicą ND:YAG oferuje najbardziej zaawansowane technologicznie zabiegi trwałego usuwania owłosienia, zamykania naczyń, leczenia przebarwień, termoliftingu, leczenia grzybicy paznokci, leczenia trądzików, usuwania niechcianych tatuaży, usuwania rozstępów, oraz peelingu laserowego.
Firma Biotec koncentruje się przede wszystkim na potrzebach Klientów – reaguje elastycznie i szybko.

D’alchemy

D’ALCHEMY wyznaje holistyczną filozofię alchemii, kładąc nacisk na szacunek i pokorę wobec natury oraz dążenie do transmutacji i doskonałości. Podejście marki przeciwstawia się historycznej tajemnicy alchemii, przyjmując przejrzystą, naukowo zweryfikowaną metodę pielęgnacji skóry. Wszystkie składniki stosowane w produktach D’ALCHEMY są dokładnie badane, a marka otwarcie dzieli się swoją wiedzą, wykorzystując jednocześnie zaawansowaną technologię do zrozumienia i kontrolowania procesów zachodzących w jej produktach opartych na naturalnych składnikach.

Z Czułości Do Skóry

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych kosmetyczek z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Naszym Gościom zapewniamy nie tylko prawdziwie profesjonalną pielęgnację ich skóry, ale także dwu-, trzy-, czterogodzinny pełen relaks dzięki starannie opracowanej formule, w której niezwykle istotną rolę odgrywają detale wystroju Gabinetu, starannie dobrana muzyka oraz aromatoterapia.

Cennik Usług

Małgorzata Tusk

niezwykle życzliwa, umiejąca słuchać, ciekawa ludzi i świata, kobieta spełniona w każdym calu. Pasjonatka swojej pracy. Założycielka  Gabinetu i autorka jego nazwy, której słuszny wybór udowadnia każdego dnia od ponad 10 lat. Niepowtarzalny klimat miejsca, bardzo przemyślana oferta usług i zabiegi dobierane wnikliwie do indywidualnych potrzeb to standardy, które wprowadziła natychmiast i wraz z zespołem utrzymuje na nieprzerwanie wysokim poziomie.

Jest po prostu niezawodna” – mówi o Małgosi Natalia.

Anna Pachnik

zawsze uśmiechnięta i serdeczna, ciepła jak piecyk zimą, pełna wewnętrznej radości, którą szczodrze  rozdaje innym. W pracy niezwykle skrupulatna, skupiona na zadaniach do wykonania i celach do osiągnięcia. I cóż, że nie chciała zostać kosmetyczką, tylko marzyła o pracy w aptece?  Gabinet traktuje jako swoją przystań, w której odnalazła pełnię zawodowej satysfakcji.

„Zwyczajnie chce się z nią być” – mówi o Ani Małgosia.


 • Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm, super atmosfera i bardzo sympatyczne Panie.

  Joanna Lamparska Klientka
 • Serdecznie polecam ten gabinet, profesjonalne podejście i miła atmosfera 🙂

  Sylwia Rytlewska Klientka
 • Fantastyczne miejsce odnowy ciała i "ducha", profesjonalne podejście do każdego problemu, wnikliwa i trafna diagnoza... Rewelacyjna atmosfera, uśmiech, cierpliwość i konsekwencja. Absolutnie polecam!!!

  Agnieszka Drosakis Klientka

Umów Się Na Wizytę

+48 609 622 851

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 10:00 – 20:00,  Sobota 09:00 – 15:00

Pokochaj Siebie

Filtry-a po co?!

Koniecznie powinieneś stosować krem z filtrem codziennie! Regularne stosowanie kremu z filtrem pomaga uniknąć przedwczesnego starzenia się skóry, takiego jak zmarszczki i utrata jędrności, spowodowane promieniowaniem UV. Krem z filtrem pomaga chronić przed wystąpieniem nowotworów skóry spowodowanych nadmiernym narażeniem na promieniowanie UV. Kremy z filtrem pomagają skórze zachować równowagę i chronią ją przed szkodliwym wpływem

Zabłyśnij tego lata

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego to idealny moment na odświeżenie kosmetyczki i garderoby, aby odzwierciedlały najnowsze trendy. To sezon na „błysk” w modzie i w makijażu. Będą królować błyszczące usta i futurystyczne połyski.   Oto kompleksowy przewodnik po najgorętszych trendach urody i mody na wiosnę i lato 2024:   TRENDY WIZAŻU Wypielęgnowana, dobrze nawilżona

Witamina C- warto!

Witamina C jest jednym z najbardziej cenionych składników w kosmetyce ze względu na jej potwierdzone korzyści dla skóry. Wprowadzenie tego składnika do codziennej pielęgnacji twarzy może przynieść szereg dobroczynnych efektów dla zdrowia i wyglądu skóry. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i zdolności do stymulacji produkcji kolagenu, witamina C jest uznawana za skuteczny składnik w walce ze

SLOW AGING- Piękno nie ma wieku

Ostatnio termin „Slow Aging” stale pojawia się w kręgach trendów. Podobnie jak w przypadku wielu modnych koncepcji, budzi on zarówno entuzjazm, jak i krytykę. Moim zdaniem, jego popularność wynika z odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie społeczeństwa zasypywanego nierealistycznymi obrazami idealnej urody na mediach społecznościowych, za które często odpowiedzialne są filtry i programy graficzne. Na szczęście coraz

Regularna pielęgnacja skóry

Oto kilka najważniejszych wskazówek dotyczących odpowiedniej pielęgnacji skóry w domu, a także kilka ciekawostek i nowości, by zadbać o zdrową i promienną skórę w zaciszu Waszego domu. REGULARNE OCZYSZCZANIE I NAWILŻANIE Regularne oczyszczanie i nawilżanie skóry są kluczowe dla utrzymania zdrowego wyglądu skóry. Wybierajcie delikatne środki do mycia twarzy, które nie wysuszają skóry, oraz odpowiednie

Zdrowe jelita a kondycja skóry

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zdrowie naszej skóry jest ściśle powiązane z naszymi jelitami. W rzeczywistości, istnieje silna zależność między stanem jelit a kondycją skóry, co nazywane jest ośrodkiem jelito-skóra. Dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowe jelita, aby cieszyć się piękną i promienną skórą. Jak jelita wpływają na skórę? Jelita pełnią kluczową

Prawdziwa Magia Świąt Bożego Narodzenia

Właśnie nadszedł ten magiczny czas roku, kiedy możemy poczuć prawdziwą magię Świąt Bożego Narodzenia. To jest moment, kiedy otwieramy nasze serca i dzielimy się miłością i radością z naszymi bliskimi. Ta magia nie polega tylko na prezentach pod choinką czy pysznym jedzeniu. To coś więcej – to czas, kiedy zatrzymujemy się i doceniamy nasze relacje,

Dlaczego warto nosić bransoletki intencyjne?

Bransoletki intencyjne są coraz bardziej popularne wśród osób poszukujących sposobów na wyrażenie swojej osobowości i upamiętnienie ważnych chwil. Te piękne ozdoby nie tylko dodają stylu, ale również mają głębsze znaczenie. Dlaczego warto nosić bransoletki intencyjne i jak mogą wpływać na Twoje życie? Wyrażanie intencji Bransoletki intencyjne są doskonałym sposobem na wyrażenie swoich intencji i celów.

Odkryj superlatywy zabiegów zimowych z ferulac valencia peel

Zima to czas, gdy nasza skóra potrzebuje dodatkowej troski i ochrony. Długie dni w niskich temperaturach, wiatr i suche powietrze mogą powodować wysuszenie i podrażnienie skóry. Dlatego warto sięgnąć po specjalistyczne zabiegi, które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji. Jednym z takich zabiegów jest Ferulac Valencia Peel, który zapewnia skuteczną regenerację skóry w okresie zimowym.

Masaż Kobido- Tradycyjna Technika Zdrowotna z Japonii

Kobido, znane również jako japoński lifting, to starożytna technika masażu twarzy, która od wieków stosowana jest w Japonii. To połączenie kultury, tradycji i nauki, które ma na celu nie tylko poprawę wyglądu skóry, ale również zwiększenie ogólnego zdrowia i dobrobytu. Technika ta przynosi ogrom korzyści zdrowotnych, które w krótkiej przyszłości staną się trendem codzienności w

Kontakt

Staramy się, byś w naszym gabinecie znalazła to czego szukasz – profesjonalizmu, pozytywnych efektów pozabiegowych, wyciszenia i relaksu

Napisz do nas:

  Wyślij kopie do mnie

  Numer Telefonu:

  +48 609 622 851

  Mail:

  mt@gabinetmtusk.pl

  Adres:

  ul. W. Kętrzyńskiego 24/4A, 80–376 Gdańsk Przymorze

  Godziny Otwarcia:

  Poniedziałek- Piątek 10:00 – 20:00,  Sobota 09:00 – 15:00

  nikos_drosakisHome Page