Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej w Gdańsku

W życiu bardzo cenię najprostsze rozwiązania, kiedy więc otwierałam własny gabinet kosmetyczny, doszłam do wniosku, że w jego nazwie muszą się znaleźć oba słowa, zarówno "gabinet", jak i "kosmetyka". Określenie "profesjonalna" było dla mnie oczywiste od samego początku. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej – poprzeczkę postawiłam wysoko, ale każdego dnia staram się temu sprostać. Więcej, z mojego szyldu chcę być rozliczana.

Uważam, że profesjonalizm jest nierozerwalnie związany z pasją, a w Gabinecie nasz zawód traktujemy właśnie w ten sposób. Wykonujemy go profesjonalnie, to znaczy najlepiej jak tylko można i z wielką miłością.

Każde moje działanie musi w konsekwencji przynieść oczekiwany efekt. Dlatego tak starannie dobieram firmy, z których oferty kosmetycznej korzystam, a ewentualne nowe marki przymierzam do tych, które już sprawdziłam.

Gabinet jest dla mnie dużą konkurencją dla życia prywatnego, dzięki niemu moje życie nabiera głębszego smaku. Zwykłam mówić, że mam dwa domy, przy czym w tym "gabinetowym" liczba domowników wciąż rośnie. O jego charakterze decydują też moje współpracowniczki, ale przede wszystkim Goście, którzy są dla nas najważniejsi. Oni nadają temu miejscu charakter i sens, tworzą jego niepowtarzalną atmosferę i sprawiają, że zawodowa codzienność jest dla mnie niekończącym się świętem.

Dziękuję i zapraszam z całego serca