Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej w Gdańsku

Idzie wiosna, więc otwieramy okna, trzepiemy dywany:) i... wprowadzamy w Gabinecie parę nowinek.

ZWIĘKSZAMY SATYSFAKCJĘ NASZYCH GOŚCI

W celu zwiększenia satysfakcji naszych Gości wprowadzamy nowe standardy obsługi. Ponieważ dotychczasowe karty przyjęły formy książek, przenosimy je do gabinetowego archiwum, do którego zawsze będzie można zajrzeć. Niektóre z nich zawierają szczegóły dotyczące kilkunastoletniej wspólnej pielęgnacji!

Ponieważ w ciągu tych lat skóra zmieniła się diametralnie, zakładamy nowe karty, które na nowo pozwolą rozpatrzyć potrzeby naszych Gości. Mamy nadzieję, że pozwolą one dotrzeć do Ich najskrytszych oczekiwań, zaproponować nową pielęgnację i, co w dzisiejszych czasach ważne, odnotować także przyjmowane leki (niektóre środki mogą mieć znaczenie w zestawieniu z naszymi kosmetykami).

POPRAWA DOSTĘPNOŚCI TERMINÓW

W celu poprawy dostępności terminów prosimy, aby informować nas o rezygnacji z wizyty z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W przeciwnym razie przy kolejnej wizycie będziemy zmuszone obciążyć Państwa kosztem połowy nieodbytego zabiegu.

TRUDNO SIĘ DO NAS DODZWONIĆ?

Wiemy, że czasami naszym Gościom trudno się do nas dodzwonić. Za każdym razem powód jest ten sam – nie możemy przerwać zabiegu, by odebrać telefon. "Zatrudniłyśmy" więc automatyczną sekretarkę, która będzie o tym informować, a my z przyjemnością, w pierwszej wolnej chwili, będziemy oddzwaniać.

REWOLUCJA TEGO SEZONU W GABINECIE

Absolutną rewolucją tego sezonu w Gabinecie jest rozszerzenie zabiegu Mikroaktywacji M (dawniej: mezoterapii mikroigłowej) o masaż z użyciem specjalnie opracowanego kremu Synergy Massage Blend z olejem z awokado. Jego podstawową zaletą jest wytwarzanie na powierzchni skóry powłoki chroniącej ją przed nadmierną utratą wody. Do tej pory w trakcie tego zabiegu masaż był niemożliwy, a od teraz JEST, o czym z wielką radością powiadamiam i serdecznie polecam

Małgorzata Tusk