Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej w Gdańsku

ZAMIAST SKALPELA

Od kilku miesięcy w naszym Gabinecie korzystamy z nowego urządzenia marki Mary Cohr – CatioVital cellular energy, dzięki któremu możemy zaproponować niezwykle efektywne zabiegi zmniejszające wpływ czasu na naszą skórę. My się bez walki nie poddajemy, a Catio Vital cellular energy to najlepszy z możliwych oręży, jakie znamy. Tak zwana inteligentna maszyna, która pilnuje, by zabieg został wykonany prawidłowo, stanowiąc świetny zamiennik dla skalpela.

Z proponowanych zabiegów na szczególną uwagę zasługuje CatioVital lift, który zauważalnie podnosi owal twarzy i odmładza jej rysy poprzez zwiększenie napięcia mięśniowego. Nic dziwnego, w jego skład wchodzi przeciwstarzeniowy drenaż tkanki, udrażniający układ limfatyczny oraz stymulujący aktywność mięśni.

Drugim zabiegiem, możliwym dzięki nowemu urządzeniu, jest CatioVital Youth, który poprzez wytworzenie odpowiedniej temperatury zwiększa aktywność skóry, a zastosowanie dynamicznej jonizacji podnosi dodatkowo jej aktywność biologiczną. Całość kończy masaż z zastosowaniem esencjonalnego olejku aromatoterapeutycznego, dobranego do rodzaju skory, oraz podobnie spersonalizowana kremowa maska.

Serdecznie polecam, gorąco namawiam
Małgorzata Tusk


ZWIĘKSZAMY SATYSFAKCJĘ NASZYCH GOŚCI

W celu zwiększenia satysfakcji naszych Gości wprowadzamy nowe standardy obsługi. Ponieważ dotychczasowe karty przyjęły formy książek, przenosimy je do gabinetowego archiwum, do którego zawsze będzie można zajrzeć. Niektóre z nich zawierają szczegóły dotyczące kilkunastoletniej wspólnej pielęgnacji!

Ponieważ w ciągu tych lat skóra zmieniła się diametralnie, zakładamy nowe karty, które na nowo pozwolą rozpatrzyć potrzeby naszych Gości. Mamy nadzieję, że pozwolą one dotrzeć do Ich najskrytszych oczekiwań, zaproponować nową pielęgnację i, co w dzisiejszych czasach ważne, odnotować także przyjmowane leki (niektóre środki mogą mieć znaczenie w zestawieniu z naszymi kosmetykami).

POPRAWA DOSTĘPNOŚCI TERMINÓW

W celu poprawy dostępności terminów prosimy, aby informować nas o rezygnacji z wizyty z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W przeciwnym razie przy kolejnej wizycie będziemy zmuszone obciążyć Państwa kosztem połowy nieodbytego zabiegu.

TRUDNO SIĘ DO NAS DODZWONIĆ?

Wiemy, że czasami naszym Gościom trudno się do nas dodzwonić. Za każdym razem powód jest ten sam – nie możemy przerwać zabiegu, by odebrać telefon. "Zatrudniłyśmy" więc automatyczną sekretarkę, która będzie o tym informować, a my z przyjemnością, w pierwszej wolnej chwili, będziemy oddzwaniać.

Małgorzata Tusk