Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej w Gdańsku

DZIEŃ NASTOLATKA W GABINECIE KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

W Gabinecie wszyscy jesteśmy młodzi, ale tylko niektórzy z nas mają nastoletni pesel. Tym razem zwracamy się właśnie do nich, uroczyście ustanawiając Dzień Nastolatka. Już za chwileczkę, bo w sobotę 21 października, o godzinie 10.00, zapraszamy do Gabinetu najmłodszych odbiorców naszych usług na spotkanie poświęcone problemom młodziutkiej skóry. Przyjdźcie sami lub z osobą towarzyszącą, może także nastolatką lub nastolatkiem. Mamy, babcie, ciocie też będą bardzo mile widziane.

Najczęstszymi kłopotami skórnymi, z którymi borykają się młode osoby, są: trądzik oraz wrażliwa i/lub naczyniowa albo sucha lub przesuszona skóra. Nawet jeśli teraz wszystko wydaje się w porządku, przy niewłaściwej pielęgnacji problemy mogą się pojawić. Warto się więc dowiedzieć, jak o skórę dbać i za pomocą jakich kosmetyków.

Jeśli borykasz się z jakimkolwiek problemem skórnym lub nie wiesz, jakich kosmetyków używać i na jakie metody pielęgnacji się zdecydować, serdecznie zapraszam na bezpłatne spotkanie konsultacyjne. Ty i Twoja skóra jesteście tego warci.

Małgorzata Tusk


ZWIĘKSZAMY SATYSFAKCJĘ NASZYCH GOŚCI

W celu zwiększenia satysfakcji naszych Gości wprowadzamy nowe standardy obsługi. Ponieważ dotychczasowe karty przyjęły formy książek, przenosimy je do gabinetowego archiwum, do którego zawsze będzie można zajrzeć. Niektóre z nich zawierają szczegóły dotyczące kilkunastoletniej wspólnej pielęgnacji!

Ponieważ w ciągu tych lat skóra zmieniła się diametralnie, zakładamy nowe karty, które na nowo pozwolą rozpatrzyć potrzeby naszych Gości. Mamy nadzieję, że pozwolą one dotrzeć do Ich najskrytszych oczekiwań, zaproponować nową pielęgnację i, co w dzisiejszych czasach ważne, odnotować także przyjmowane leki (niektóre środki mogą mieć znaczenie w zestawieniu z naszymi kosmetykami).

POPRAWA DOSTĘPNOŚCI TERMINÓW

W celu poprawy dostępności terminów prosimy, aby informować nas o rezygnacji z wizyty z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W przeciwnym razie przy kolejnej wizycie będziemy zmuszone obciążyć Państwa kosztem połowy nieodbytego zabiegu.

TRUDNO SIĘ DO NAS DODZWONIĆ?

Wiemy, że czasami naszym Gościom trudno się do nas dodzwonić. Za każdym razem powód jest ten sam – nie możemy przerwać zabiegu, by odebrać telefon. "Zatrudniłyśmy" więc automatyczną sekretarkę, która będzie o tym informować, a my z przyjemnością, w pierwszej wolnej chwili, będziemy oddzwaniać.

REWOLUCJA TEGO SEZONU W GABINECIE

Absolutną rewolucją tego sezonu w Gabinecie jest rozszerzenie zabiegu Mikroaktywacji M (dawniej: mezoterapii mikroigłowej) o masaż z użyciem specjalnie opracowanego kremu Synergy Massage Blend z olejem z awokado. Jego podstawową zaletą jest wytwarzanie na powierzchni skóry powłoki chroniącej ją przed nadmierną utratą wody. Do tej pory w trakcie tego zabiegu masaż był niemożliwy, a od teraz JEST, o czym z wielką radością powiadamiam i serdecznie polecam

Małgorzata Tusk